Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet veren bir gıda firması olarak, gıda sağlığına ve titizliğe çok büyük bir önem vermekteyiz. Samsun’un Atakum ilçesinde hizmet vererek burada yaşayan insanları yeni lezzetlerle tanıştırmayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Pastanecilik sektöründe edindiğimiz tecrübeler ile siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için büyük bir hızla çalışmaktayız. Klasik ürünlerin yanı sıra görsel bir şölen oluşturmak adına müşterilerimize çeşitli ve renkli sunumlar yapmaktayız. Görsel bir şölen oluşturarak güler yüzlü personelimiz tarafından yapılan sunumlar sayesinde son derece memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Ürünlerimizi yapım aşamasından sunum aşamasına kadar olan bütün süreçlerde ekiplerimiz büyük bir hassasiyetle takip etmektedir. Üretim aşaması için gerekli olan malzemeleri aldığımız firmalar son derece kaliteli ve güven duyduğumuz firmalardır. Bu sebeple bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadan hizmet vermiş bulunmaktayız. Gıda güvenliği firmamız için en önemli konulardan biridir. Sağlık ve güvenlik konusunda en ufak hataya bile yer vermeden ve müşterilerimizi hiçbir konuda tehlikeye atmadan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kuru pasta, yaş pasta, şerbetli tatlılar, sütlü tatlılar, kurabiyeler, poğaçalar, börekler, sıcak içecekler, soğuk içecekler ve taş fırın ürünleri gibi birçok farklı ürünü menülerimizde bulundurmaktayız. Vitrinlerimizde günlük olarak bulunan ürünlerin yanı sıra özel olarak pasta ve diğer ürünlerin siparişini de almaktayız.

Özel günlerinizi en iyi ve eğlenceli şekilde geçirmek istiyorsanız cafemize rezervasyon yaptırabilir ve etkili bir şekilde kutlamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Düğün, nişan ve doğum günleri için istediğiniz büyüklükte ve lezzette pasta siparişi verebilirsiniz. Huzurlu, sessiz, rahat bir mekanda tek başınıza ya da sevdiklerinizle vakit geçirmek istiyorsanız Gold Yayla Taş Fırını'nı tercih edebilirsiniz. Cafemizde kendinizi evinizde gibi hissederek rahat bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Hiçbir zaman kaliteden, gıda sağlığından ve titizliğinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Siz de hiçbir yerde eşine benzerine rastlayamayacağınız eşsiz lezzetler tatmak istiyorsanız cafemizi ziyaret edebilir ve ürünlerimizin tadına bakabilirsiniz. Ürünlerimizin tadına baktıktan sonra asla pişman olmayacağınızın ve devamını isteyeceğinizin garantisini sizlere şimdiden verebiliriz.

Hakkımızda

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Önceliğimiz ve amacımız sizleri mutlu etmektir.

Post 1

Vizyonumuz kalite, lezzet ve titizlikten hiçbir ödün vermeden siz müşterilerimize eşsiz tatlar sunmaktır. Gıda sağlığına büyük önem vererek hiçbir zaman müşterilerimize mağduriyet yaşatmamak temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Hiçbir yerde eşini benzerini bulamayacağınız tatları sizlere ulaştırmak için yeniliklerimize her gün bir yenisini daha katarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Post 12

Tecrübelerimiz ve belirlediğimiz amaç doğrultusunda çıktığımız bu lezzet yolculuğunda siz değerli müşterilerimize hak ettiği hizmeti verdiğimiz için onur ve mutluluk duymaktayız. Güler yüzlü personelimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermek için Samsun ilinin Atakum ilçesinde çalışmalarımızı son hızıyla sürdürmekteyiz.